Jest Poker Güvenilir

2015 senesinde kurulan ve yeni sayılan bir site olmasına rağmen iyi bir hizmet anlayışına sahip olan site özellikle üyelerinin lisans bilgilerine ulaşmasını kolaylıkla sağlaması durumundan Jest poker güvenilir mi gibi sorulara kolayca yanıt veriyor. Sitenin en alt kısmında yer alan logodan yola çıkıldığında da ne kadar sağlam bir site olduğunu ortaya koyuyor. İçerisinde bulundurduğu oyunlarla da oldukça ilgi gören site hem güven hem de yüksek kalitesi ile en iyi olma yolunda ilerliyor.

Jest Poker Şikayet

Üyelerinden oldukça iyi yorum alan ve hizmet kalitesini hiçbir zaman düşürmeden daha çok arttıran aite Jest poker şikayet sayfasına bakıldığında da bu hizmetini kanıtlıyor. KlasGaming altyapısına sahip olması ile daha fazla talep gören site şikayet alanında sunulan yorumlarla da tüm dikkatleri üzerine topluyor. Pozitif yorumlarla dolu olan site ne kadar iyi bir hizmet anlayışında olduğunu müşteri memnuniyetleri ile bir kez daha kanıtlamış oluyor.

Jestpoker

Jest Poker Mobil

Site sunduğu tüm hizmetlerin yanında mobil uygulaması ile de Android ve IOS kullanıcılarına da kolay bahis oyunu oynama fırsatı sunuyor. Mobil site uygulaması ile telefon veya tablet üzerinden oyun oynama fırsatı sunan site bilgisayara bağlı kalmadan isteyen herkese istedikleri yerde oyun oynama fırsatı sunuyor. Site bu özelliği ile de piyasada kalıcı olmak için hızla ilerliyor. Mobil uygulama sitesinin şık tasarımı ve dizaynı da oldukça iyi ve profesyonel görünüyor.

Jest Poker Para Yatırma

  1. Cepbank
  2. TL Nakit
  3. Banka Havale\EFT
  4. Ukash

Üyelerine 4 ayrı şekilde para yatırma seçeneği sunan site bu seçeneklerde üyelerinin kazanması için de her türlü kolaylığı sağlıyor. Üyelerinin para yatırma işlemlerinde güven ve kaliteyi sağlayan site para yatırma işlemlerinden 24 saat sonra paralarını hesaplarına aktarıyor. Site havale yöntemi ile para yatırma seçeneğinde minimum 100 TL limit koyuyor. Kullanıcılarına %10 para yatırma bonusu sunan site her Pazartesi ve Perşembe günlerinde üyelerinin bu imkanlardan yararlanmasını sağlıyor. Para yatırma işlemlerinde zorluk çekmeyen kullanıcılar bu işlemleri en güvenli ve hızlı şekilde gerçekleştirmenin de memnuniyetini yaşıyor.

Bir Cevap Yazın